نتایج جستجو برای عبارت :

آغاز آزمایش‌های پورشه کیمن ۷۱۸ GTS4

پورشه سال گذشته پیشرانه‌های ۶ سیلندر را مجددا به خط تولید کیمن ۷۱۸ بازگرداند. این پیشرانه‌های شش سیلندر به حجم ۴ لیتر، نیروبخش هر دو نسخه کیمن GT4 و ۷۱۸ باکستر اسپایدر شدند، اما به دلیل آنکه این دو مدل قیمتی فراتر از ۹۶هزار دلار داشتند، بنابراین خودروساز آلمانی تصمیم به عرضه مدل جدید و ارزانتر کیمن GTS4 گرفت.
نسخه جدید به مشتریان اجازه می‌دهد تا با پرداخت بهایی کمتر، از پیشرانه ۶ سیلندر تازه بهره ببرند. البته پورشه توان خروجی پیشرانه GTS4 را م
دختر راننده پورشه اصفهان کیست؟ به همراه تصاویر
در اردیبهشت ماه 1398 در خیابان کارگر اصفهان یک خواهر و برادر با پورشه لوکس خود اقدام به دور دور کردن در خیابان ها با سرعت زیاد میشود. طبق گزارش اهدان این حادثه سرعت خودروی پورشه به حدی زیاد بوده که چندین خودرو را داغون کرده و راننده پراید که جوانی 20 ساله بود در این تصادف کشته میشود.
ادامه مطلب
شکل گیری کمپانی پورشه
شرکت پورشه در سال 1931 میلادی توسط فردیناند پورشه با هدف تولید خودرو های اسپرت و لوکس تاسیس شد. شهر اشتوتگارت مقر
اصلی پورشه است و اگر به لوگوی این شرکت دقت کرده باشید بالای آن اسب معروف، نام شهر اشتوتگارت – Stuttgart هک شده است.
در سال 2012 میلادی شرکت بزرگ فولکس واگن اقدام به خریداری 100 درصدی سهام شرکت پورشه هلدینگ کرد. شرکت هلدینگ پورشه
یکی از زیر مجموعه های این کمپانی است و وظیفه آن مدیریت بخش فروش خودرو های پورشه
سایت دورهاتو به نقل از ایسنا، طبق گزارش منتشر شده در وب سایت best selling cars، میزان فروش خودرو های پورشه در بازار خرید خودرو و فروش خودرو در سال 2018 میلادی نشان می دهد. بیشترین طرفداران خودرو پورشه در کشورهای آسیایی هستند. این شرکت خودروسازی زیر نظر شرکت فولکس واگن آلمان است و در دنیا یکی از محبوبترین شرکت های خودرو سازی در جهان محسوب می شود. این شرکت همواره خودروهایی لوکس در کلاس اسپرت کوپه و شاسی بلند به بازار جهانی خرید خودرو و فروش خودرو عرضه
پورشه ماکان 2019 دستخوش یک نوسازی اساسی شده و به جدیدترین بروزرسانی پورشه مجهز خواهد شد.شاسی بلندهای نسل اول پورشه ماکان در سال 2014 به بازار آمد و مورد استقبال خوب مشتریان قرار گرفت. حالا چهار سال بعد ، این خودروساز خودروسازی مدل پورشه ماکان فیس لیفت را برای مدل 2019 معرفی کرده است. علی رغم اینکه پورشه ماکان 2019 برای یافتن اختلافات بین دو نسل مراقبت می کند ، اما دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود. پورشه ماکان که به عنوان پرفروش ترین محصول این خودروسا
معرفی کمپانی پورشه

شاید کم‌تر کسی وجود داشته باشد که نام پورشه، شرکتی که در سال ۲۰۰۶ میلادی عنوان معتبرترین برند خودروسازی را به پاس بیش از ۷۰ سال تعالی و اثبات تعهد به صنعت خودرو بدست آورد نشنیده باشد. پورشه که در ابتدا فعالیت خود را به عنوان شرکتی با اهداف مشاوره‌ای و توسعه‌ای در سال ۱۹۳۱ توسط دکتر فردیناند پورشه آغاز کرد اکنون نام خود را تداعی کننده مفاهیمی مانند خودروهای اسپرت لوکس و تکنولوژی پیشرفته می‌بیند.
ادامه مطلب
اشنایی با شرکت پورشه

پورشه (Porsche) شرکت هلدینگ خودروسازی آلمانی است، که در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه تأسیس شد.
تمرکز این شرکت عمومأ بر طراحی و ساخت خودروهای اسپورت و خودروهای لوکس معطوف می‌باشد. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی شرکت پورشه در شهر اشتوتگارت قرار دارند.
در ماه ژوئیه ۲۰۱۲ گروه فولکس‌واگن، اقدام به خریداری ۱۰۰٪ درصد از سهام شرکت پورشه هولدینگ نمود، که از شرکت‌های زیرمجموعه کمپانی پورشه است و مدیریت بخش فروش خودروهای پورشه
لگو «GT3 RS 3368A» با 2728 تکه مختلف توسط برند «دکول» برای بزرگسالان طراحی شده است. تعداد قطعات این lego در نگاه اول زیاد به نظر می‌رسد اما این قطعات به شما کمک می‌کند تا در حین ساختن این ماشین پورشه بسیار زیبا، مهارت‌های انگشتانش را تقویت کرده و میزان تمرکزتان افزایش یابد.
لگو 3368A به فرد کمک کرده تا پورشه مورد علاقه‌ا‌ش را ساخته و به عنوان یک دکوری زیبا استفاده کند. 
تمامی قطعات lego ۳۳۶۸A از پلاستیک مرغوب و با کیفیت ABS ساخته شده و فاقد هرگونه مواد سم
جنون سرعت: پورشه لگام گسیخته نسخه فارسی
یک بازی مسابقه ای ماشین می باشد که توسط Eden Studios توسعه و توسط
Electronic Arts در سال ۲۰۰۰ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این پنجمین
از سری از Need for Speed می باشد. بر خلاف نسخه های قبل در این سری از
خودرو های سال ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ پورشه استفاده شده است. اطلاعات گسترده ای در
مورد خودرو پورشه در بازی موجود است.
ادامه مطلب
لگو «GT3 RS 3368A» با 2728 تکه مختلف توسط برند «دکول» برای بزرگسالان طراحی شده است. تعداد قطعات این lego در نگاه اول زیاد به نظر می‌رسد اما این قطعات به شما کمک می‌کند تا در حین ساختن این ماشین پورشه بسیار زیبا، مهارت‌های انگشتانش را تقویت کرده و میزان تمرکزتان افزایش یابد.
لگو 3368A به فرد کمک کرده تا پورشه مورد علاقه‌ا‌ش را ساخته و به عنوان یک دکوری زیبا استفاده کند. 
تمامی قطعات lego ۳۳۶۸A از پلاستیک مرغوب و با کیفیت ABS ساخته شده و فاقد هرگونه مواد سم
موجودی خبری پلیس نوشت: زمانه یک و ۱۷ دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری مأموران نماینده هدایت و رانندگی از سرگذشت یک خودروی پورشه با چند خودرو در خیابان "مفید" شهر اصفهان مطلع و موقت به سرود بررسی صحنه تو محل حاضر شدند. در این حادثه خودروی پورشه با یک سواری پراید تلاقی کرده بود که راننده خودروی پراید براثر شدت جراحات وارده پس از احاله به بیمارستان جان خود را از مشت عدالت. راننده خودروی پورشه تو امتداد پس از اصابت با یک خودروی
AکمGHAROOOON از ۶ هفته از رونمایی پورشه تایکان توربو و توربو اس می گذرد. خودروساز آلمانی درون حال گسترش قوم ی سدان های طولانی برقی خود است و هربار یکی از مدل های متاخر خودرو الکتریکی تایکان را معرفی می کند. در این مطلب، با یکی از مدل های جدید این خودرو به اشتهار پورشه تایکان 4S مدل ۲۰۲۰ آشنا خواهیم شد. تایکان جدید و ارزان بها به پشت معیار های توربو و توربو S S ارائه شده است و از دو موتور برقی و جعبه کنگره ی دو سرعته در تعاقب و سیستم ۸۰۰ ولت روزی می سرم
پورشه 918 اسپایدر

این خودروی هیبریدی که به عنوان نقطه‌ عطفی در بین اتومبیل‌های پورشه محسوب می‌شود، یک اثر یادبود در دنیای تکنولوژی اتومبیل‌ها نیز محسوب می گردد. اما بد نیست ناگفته های این خودرو را هم مرور کنیم.
ادامه مطلب
باتری های ال جی و فناوری شارژ پورشه تایکان:تمام مدل های تایوانی دارای 4 شارژر هستند که هر کدام دارای ورودی مستقل در طرفین پرونده هستند. یک شیر کوچک در طرف راننده برای اتصال یک شارژر AC به جریان متناوب تک فاز یا دو فاز با ولتاژ 1 تا 5 ولت استفاده می شود. از طرف دیگر ، ورودی شارژر DC برای شارژرهای DC 1 V یا 2 V در هر 2 کیلو وات مناسب است. با این وجود ، اتصال تایکان به منبع تغذیه تک فاز 5 ولت با شارژ 1.8 کیلو وات در بیش از 2 ساعت زمان لازم برای تکمیل 1٪ بار 1.5 کیل
ویژگی های اصلی تایکان:سدان برقی و نسخه اسپرت توربو S یک سیستم محرک تمام چرخ با قدرت 2 اسب بخار است که پس از پرتاب سرعت تا 5 کیلومتر در ساعت (6.2 ثانیه) می رسد. تکواندو از باتری های 1.5 کیلو وات استفاده می کند که در صورت شارژ کامل ، قدرت کافی برای رانندگی تا 2 کیلومتر را تأمین می کند. ولتاژ عملکرد سیستم برق تایکان حدود 5 ولت است که بالاتر از حد انتظار است. خودروهای تسلا از ولتاژهای 1 تا 5 ولت استفاده می کنند و محصولات هیبریدی مرسدس بنز یا BMW از ولتاژ 2 تا 5
منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
چند روز پیش خبری مبنی بر مرگ یک جوان 20 ساله‎ی اصفهانی در یک حادثه رانندگی در افواه عموم دهان به دهان گشت و همانگونه که انتظار ان می‌رفت پای این خبر داغ به شبکه‌های اجتماعی هم کشیده شد. در مطلبی که در خبرگزاری ایسنا منتشر شده است، به نکته‌ی بسیار خوبی اشاره شده است. سؤال من این است که آیا ما هم به نوعی به این مرض مبتلا نیستیم؟ مرض دگرستیزی. 
دکتر سیدحسن حسینی، جامعه‌شناس و استاد دانشگاه در این باره می‌گوید: ما در جامعه دچار اگوییسم یا هما
چند روز پیش خبری مبنی بر مرگ یک جوان 20 ساله‎ی اصفهانی در یک حادثه رانندگی در افواه عموم دهان به دهان گشت و همانگونه که انتظار ان می‌رفت پای این خبر داغ به شبکه‌های اجتماعی هم کشیده شد. در مطلبی که در خبرگزاری ایسنا منتشر شده است، به نکته‌ی بسیار خوبی اشاره شده است. سؤال من این است که آیا ما هم به نوعی به این مرض مبتلا نیستیم؟ مرض دگرستیزی. 
دکتر سیدحسن حسینی، جامعه‌شناس و استاد دانشگاه در این باره می‌گوید: ما در جامعه دچار اگوییسم یا هما
پیش بینی می کنیم هاچبک ها ، سدان ها ، کوپه ها و سوپراسپرت های زیادی را در این لیست مشاهده کنیم ، اما فناوری عالی پژو 407 باعث شده تا  بتواند وارد این مجموعه شود. نسل دوم پژو 407 از سال چهارم تا به امروز در دسترس است و تأثیر فنی بر مدل بنزینی دارد. با استفاده از این مدل ، یک توربوشارژر دو لیتری چهار سیلندر (2 سی سی) می تواند 2 اسب بخار را به یک شاسی دو تایی پژو 407 تحویل دهد. پژو 407 به عنوان یکی از لوکس ترین ، باکیفیت ترین و ایمن ترین شاسی در بازارهای جهانی
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
Asphalt 9 Legends نام مجموعه ای از بازی های ماشینی و مسابقه ای میباشد که تقریبا تمامی گیم بازان حرفه ای موبایل یکبار آن را تجربه کرده اند . بازی اندروید Asphalt 9 در کنسول های مختلف منتشر شده است و بر روی بسیاری از جزئیات آن بصورت دقیق کار شده است . از جمله طراحی های ماشین های موجود در این بازی که بصورت مستقیم از شرکت های ماشین سازی معروف جهان از جمله پورشه طرح بندی شده.

از تولید کنندگان مشهور خودرو مانند فراری، پورشه، لامبورگینی و وات موتورز. شما آز
او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند
همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. جوانک حق دارد
چنین تصوری داشته باشد. در جامعه پول‌زده باید شاهد چنین رفتاری هم باشیم.
این پسر و امثال او، احترام را دیده‌اند.
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام
می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها دیده‌اند که ثروت در جامعه به
مراتب بهتر از علم است. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم
رفتند، هشت
فروردین ....وانت
اردیبهشت...سانتافه
خرداد........خر مش قربون
تیر ..........مرسدس بنز
مرداد.........لندکروزر شاسی
شهریور.......پورشه
مهر............مازراتی
آبان............پراید
آذر............ ﺎﻭ ﻏﻼﻡ ﻋﺒﺎﺱ
دی............. شورلت امریکایی
بهمن........... فضاپیما
اسفند.........نیسان آبی
ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما نیاز به اجاره خودرو برای خود داشته باشید مثلا برای عروسی، مسافرت یا حتی ممکن است ماشین شخصی شما خراب شده باشد و به دلیل کمبود وسیله نقلیه شخصی، مایل باشید یک خودرو بدون راننده در اختیار داشته باشید.
و یازمانی شما شرکتی دارید و میزبان مهمانهای خارج از کشور هستید و نیاز به اجاره خودرو دارید.
موسسه رنتینال می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد.
این موسسه فعالیت خود را از دهه ۸۰ شمسی آغاز کرد و با داشتن سال
دلم برای شعبه ۳۱ و ۱۰ تنگ شده بیشتر همه برای شعبه ۱۰ و اقای ر ...
اجرا احکام بد نیست. اقای ش هم ادم خوبی است.با تحصیلات حوزوی. امروز از همسرش باافتخار تعریف کردکه دانشگاه ما شیمی خوانده واستعداد درخشان  بوده.گفت هوش یه امر ذاتی است و تعریف ام کرد و من به این فکر کردم که تو هیچ وقت به من افتخار نکردی.من استعداد درخشان بودم.در بدترین شرایط روحی پایان نامه ام به بهترین شکل دفاع کردم.مقاله چاپ کردم و دوتا ازمون مهم را قبول شدم و تو هیچ وقت نفهمیدی.
زن
قضیه از این قراره که شما مرتکب اختلاس میشین؛ به عنوان مثال شما مبلغ یک میلیارد تومن در سال ٩٤ اختلاس میکنید، با یک میلیارد تومان چیکار میکنید؟ ٥٠٠ میلیون میدید یک باب منزل میخرین ١٢٠ متر از قرار متری ٤ میلیون تومان و ٥٠٠ میلیون تومان دیگه اش هم میدید به یک خودرو پورشه.... زمان میگذره و سال ٩٨ بالاخره میگیرنتون.
طبق تبصره ١ ماده ٥ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس: "در صورتیکه میزان اختلاس تا پنجاه هزار ریال باشد مرتکب به ششماه تا سه س
دلم برای شعبه ۳۱ و ۱۰ تنگ شده بیشتر همه برای شعبه ۱۰ و اقای ر ...
اجرا احکام بد نیست. اقای ش هم ادم خوبی است.با تحصیلات حوزوی. امروز از همسرش باافتخار تعریف کردکه دانشگاه ما شیمی خوانده واستعداد درخشان  بوده.گفت هوش یه امر ذاتی است و تعریف ام کرد و من به این فکر کردم که تو هیچ وقت به من افتخار نکردی.من استعداد درخشان بودم.در بدترین شرایط روحی پایان نامه ام به بهترین شکل دفاع کردم.مقاله چاپ کردم و دوتا ازمون مهم را قبول شدم و تو هیچ وقت نفهمیدی.
زن
دیاگ پورشه Porsche Piwis Tester II

از این دیاگ پورشه برای عیب یابی و برنامه ریزی همه مدل های خودروهای پورشه استفاده میشود . این مدل خودروهای دارای جدیدترین تکنولوژی الکترونیکی می باشد که برای دسترسی سریع به عیب خودرو در زمان تعمیر نیاز به دستگاه های عیب یابی اصلی خودرو می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

.. … دفتر مرکزی… ..
تهران : خیابان آزادی ، مابین خیابان خوش و رودکی روبروی سازمان حج و زیارت پ234ط4 و6
گروه فنی مهندسی ایرانیان دیاگ
تلفن بخش ف
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز 18 آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان، خراسان های شمالی و جنوبی آغاز شد و به مرور در سایر استان ها نیز نام‌نویسی انجام می شود.

متن کامل خبر: ثبت نام طرح ملی مسکن آغاز شد
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. خودرو پورشه کاین V6 از سری محصولات شاسی بلند و لوکس کمپانی پورشه به حساب می آید که برای نخستین بار در سال 2003 رونمایی شد. این شاسی بلند سایز متوسط تاکنون سه نسل را پشت سر گذاشته که نسل دوم و سوم آن به سال های 2010 و 2017 بر می گردد. نسل اول و دوم خودرو پورشه کاین توسط معین موتور وارد بازار داخلی کشورمان شد و توانست با استقبال خوبی مواجه شود. واردات این خود
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. پورشه یکی از معتبرترین برندهای خودروسازی در دنیا به شمار می رود و محصولات آن از محبوبیت بالایی در بازارهای بین المللی برخوردار است. نخستین خودرو سدان این کمپانی با چهار درب در کلاس فست بک، خودرو پورشه پانامرا 4S می باشد که برای نخستین بار در سال 2009 در نمایشگاه خودرو شانگهای رونمایی شد. نسل اول این خودرو از سال 2010 تا سال 2016 تولید و در سال 2013 با فیس
او نمی داند ولی من عاشق بهار هستم ، برای بار بیست یکم گفته ام "من عاشقت هستم" آری میدانم هر دم و هر ساعت مرا میخوانی با تو هستم بهار ...
بهار من عشق را از تو میخواهم ، بهار  همه ی هست و نیستم تو هستی . بهار مرا بخوان  من هوای زمزمه تو را دارم
بهار جان تمام حرفم این است "من عشق را به نام تو آغاز کردم"
در هر کجای عشق که هستی آغاز کن !
هنگامی که درباره پروگرام های تلویزیونی با مضمون خودرو خاطر می کنید، بدون شک نام مجموعه های تاپ انسداد و گرندتور بوسیله ذهن شما خطور می کند. پس از ریچارد هموند منتظر تشویش و جرمی کلارکسون عاشق قدرت، جیمز می به عنوان قوطی رزرو و لوکس پسندی شناخته می شود که تقریباً هنگام دو دهه گذشته افکار خود را درباره طیف وسیعی از خودروها تو این دو برنامه تلویزیونی ارائه داده است.مقاله های مرتبط:۱۰ خودروی دوست داشتنی جرمی کلارکسونهشت خودرو جذاب ریچارد همون

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
انسان از آنجایی آغاز شد و خط و ربط خود را با دیگر موجودات کرده زمین جدا کرد که مفهوم مرگ را درک کرد.
انسان همیشه به مرگ اندیشیده است و از این رو «فرهنگ مرگ» در تمام تمدن‌ها وجود دارد. مومیایی کردن، به خاک سپردن، یا جنازه را به فراز کوهی بردن تا توسط پرندگان به نوعی به طبیعت بردن، انداختن آن به رود سِند و یا به آتش کشیدن مرده، هر یک انعکاسی از فرهنگ مرگ در یک جامعه است و اینکه آن جامعه چگونه می‌زید که اینگونه به مرگ فکر می‌کند.
به قول آن کتاب که
در گذرگاهِ نسیم سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ باران سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ سایه سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
نیلوفر و باران در تو بود
خنجر و فریادی در من،
فواره و رؤیا در تو بود
تالاب و سیاهی در من.
در گذرگاهت سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
شاملو
مواردی که باید در هنگام غذا خوردن رعایت شوند عبارتند از :
الف : تدبر در خوراکی های مورد نیاز انسان که چگونه در نظام آفرینش پدید آمده اند.
ب : آغاز خوردن با نام و یاد خدا.
ج : آغاز غذا با نمک
د: آغاز کردن از سبک ترین غذا.
ادامه مطلب
وبلاگ معرفی کتاب آغاز به کار کرد
همزمان با شهادت حاج قاسم سلیمانی و با معرفی کتاب حاج قاسم" جستاری از خاطرات حاج قاسم سلیمانی" وبلاگ 
sbbook.blog.ir
آغاز بکار گرد.
کتابداران و همکاران گرامی می توانند از پوسترهای این وبلاگ که زین پس بصورت هفتگی آماده می گردد، جهت اطلاع رسانی در وبلاگها، شبکه های مجازی و تابلوهای اعلانات کتابخانه ها استفاده نمایند.

در‌صورتی‌که برای اولین بار یک دوربین عکاسی خریده‌اید یا قصد دارید عکاسی با تلفن همراه را جدیدا آغاز کنید , ممکن است با این سوال روبرو می‌باشید که بایستی از کجا آغاز کرد . بعضی اوقات دشوار‌ترین بخش شروع کردن یک کار نو ورود به آن می باشد . اما نگران نباشید ; ما در این نوشته‌علمی آموزش عکاسی قصد داریم به شما بگوییم عکاسی را از کجا بایستی آغاز کنید .

ادامه مطلب
درباره برند:
PORSCHE کمپانی مطرح خودروسازی در سال 1931 میلادی توسط پروفسور Ferdinand Porsche در کشور آلمان افتتاح شد. هم زمان با جنگ جهانی دوم پورشه با تولید ماشین آلات جنگی سهم بسزایی در جنگ جهانی دوم داشت. پس از جنگ جهانی Porsche با تولید خودروهای لوکس و مسابقه ای به یکی از قدرت های برتر خودروسازی در جهان تبدیل شد. PORSCHE نیز مانند اکثر برندهای خودروسازی تولیدات خود را در زمینه های دیگر همچون عطر و ادکلن افزایش داد و در سال 2008 میلادی اولین عطر خود را وارد ب
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی: پیش ‌بینی ما این است که امسال در آغاز مهر ماه ترافیک بین 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کند و در همین راستا از استانداران و روسای ادارات درخواست می‌کنیم که به منظور حل مشکل ترافیک در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
شروع مهار دیوار های غیر سازه ای ساخته شده با بلوک سیمانی لیکا در شهر هچیرود استان مازندران در پروژه برج مسکونی مانیا آغاز و در حال اجرا می باشد. اجرای وال پست به روش مش الیاف در هر واحد پس از اجرای دیوار کشی ساده تنها در 2 روز تحویل می گردد.
در زندگی بعدی، کاش می شد مسیر را وارونه طی کنم. در آغاز، پیکری بیجان و مرده باشم و آنگاه راه آغاز شود.
در خانه ای از انسانهای سالمند، زندگی را آغاز کنم و هرروز همه چیز، بهتر و بهتر شود. به خاطرِ بیش از حد سالم بودن، از خانه بیرونم کنند. بروم و حقوق بازنشستگی ام را جمع کنم.و سپس، کار کردن را آغاز کنم.
ادامه مطلب
به نام خدایی که اثر پای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
در آغاز کلام بود و کلام با خدا بود
و کلام خدا بود
همان در آغاز با خدا بود
همه چیز به واسطه ی او پدید آمد
و از هر آنچه پدید آمد
هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت .
در او حیات بود و آن حیات ،
نور آدمیان بود .
این نور در تاریکی می درخشید و تاریکی آن را در نیافت .

انجیل یوحنا - 1:1  -  5:1
به نام خدایی که ااثر گای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
کمپانی پورشه بعد از معرفی چندین مدل از انواع عینک های مردانه ، زنانه و اسپرت  عینک
آفتابی PORSHE DESIGN رو به شما عزیزان معرفی میکنه که طراحی اسپرتی داره و
و فریم اون طوری هست که برای صورت خانم ها و آقایان مناسبه. همون طور که میدونید این روزها فریم مات یکی
از پرطرفدارترین فریم هاست که خصوصا جوان ها علاقه زیادی به خاص بودن این
فریم جذاب دارن که زیر نور خورشید هم جلوه ی بسیار خاصی دارند.عینک پورشه مدل spiz مدلی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که توسط کم
به استناد سایت موضوعات حقوقی دینا دفتر رسمی برندینگ (خدمات مشاوره‌ای تجاری‌سازی مالکیت معنوی در ایران) همزمان با گرامیداشت روز جهانی مالکیت معنوی طی مراسمی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور ذبیح الله خداییان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک آغاز به کار کرد . برای مشاهده جزئیات آغاز به کار دفتر رسمی برندینگ در ایران می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/89/آغاز-به-کار-دفتر-رسمی-برندینگ-در-ایران.html
سال تحصیلی امسال با حضور یک میلیون و 300 هزار دانش‌آموز کلاس اولی‌ و حدود 500 هزار نوآموز پیش دبستانی آغاز شد.
زنگ آغاز تحصیل امسال با حضور سرپرست آموزش و پرورش در دبستان دخترانه اسلامشهر نواخته شد و برای اولین بار هم با تغییر نظام آموزشی کلاس هفتمی ها هم به مدرسه رفتند.فانی امروز قول دارد که امید و شادی را در میان دانش اموزان گسترش دهد تا روحیه درس خواندن بالا برود.
دوستانم خویم شما  می توانید نظرات خود را در مورد آغاز سال تحصیلی به صورت کامنت
همیشه بی تو در این قلب خسته غوغا بودهمیشه سهم دلم حسرت و تمنا بودهزار سال به دنبال عشق میگشتمتو عشق بودی و جان بی تو در تقلا بودتو را ندیدم از آغاز و راه گم کردمتو را ندیدم و این تلخ، زهر دنیا بودتو را ندیدم از آغاز و قلب می پنداشتکه بی تو در خطرِ مرگ و عشق، تنها بودنه! جانِ بی تو از عالم، امید خیر نداشتو ناامید از اعجاز صبحِ فردا بودخنک نسیم بهشتی که بازگشتی بازو بازگشتنت آغاز حسرت ما بودنشسته ام به تماشای تو ولی هیهاتکه سهم این منِ تنها فقط تم
سلام خدمت بازدید کنندگان وبلاگ ازدواج 245
از حضور گرمتان سپاس گذاریم.
فعالیت وبلاگ زمانی که بازدید ها به روزانه بالای ده نفر رسید فعالیتهای جالبی را آغاز میکنیم که قطعا دوست خواهید داشت.
پس به دوستان خود اطلاع دهید تا فعالیتهای اصلی خود را سریعتر آغاز کنیم .
باتشکر.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
چهل سال از رفتن محمدرضا شاه پهلوی گذشت
نسل انقلابی های مسلمان و اهل شهادت قدرت را در دست گرفت
وزیر نظر شورای نگهبان مسئولان و نمایندگان بر کرسی مدیریت تکیه زدند و کارمندان همه و همه گزینش شدند...
سؤال اینجاست
تربیت آقا زاده های مانند ساشا سبحانی
و آنکه در پورشه خود کشته شد 
و آنکه در آمریکا وانگلیس وکانادا و اروپا تحصیل  میکند 
محصول ریاست و تربیت چه افرادی است؟؟؟
مسئولان نظام که هم
صنایع KTM اتریش از سال ۱۹۳۴ فعالیت می درنگ. این شرکت با خدمات مهندسی خودرو معرفی کردن شد و سال ۱۹۵۴ نخستین محصول خویشتن را داخل کلاس موتورسیکلت های تورینگ (مناسب عروج) عرضه کرد. کارخانه های KTMاز سال ۱۹۹۲ به شرکت های تخصصی شاخه شدند تا روی محصولات ویژه، مثل موتورسیکلت، دوچرخه، سیستم های خنک کننده و قطعات صنعتی متمرکز شوند. این برند، امروزه با ساخت انواع موتورسیکلت در کلاس های متنوع، معروفیت دارد.شرکت KTM با خودروسازی ناآشنا نیست. داخل سال ۲۰۰۸،
من یک دهن خسته که آواز ندارد 
یک پنجرهء بسته که پرواز ندارد 
من بی تو یکی مثل خودت، آینهء دق! 
یک آخر بیهوده که آغاز ندارد 
 اینقدر نگو از من و از هر چه تو بنویس
هر حس پدرمرده که ابراز ندارد! 
 دستی که قلم را به تعفن نکشاند 
مانند رسولی است که اعجاز ندارد
یا ما خبر از خانهء همسایه نداریم 
یا اینکه کسی در دِه ما غاز ندارد! 
 بگذار همانند تو دیوار بمانیم
این خانه نیازی به درِ باز ندارد 
علی اکبر یاغی تبار
اس ام اس تبریک آغاز فصل تابستان
اس ام اس عاشقانه شروع فصل تابستان
تابستان یعنی همه چیز به بلوغ رسیده است
تابستان یعنی فراغت به حد اعلی خواهد رسید
تابستان یعنی برای پاییز و زمستان آماده شدن
تابستان یعنی با تو بودن بی حد و حصر
 متن شروع تابستان
تابستون تابستون
هوا گرمه بی بارون
پنجره رو باز کنید
هوای خوب رو مهمون کنید
محبت و تقسیم کنید
جشن آغاز تابستان
تابستان
یعنی گرمایی که بین خانواده‌هاست و شادی و نشاط در بین آن‌ها، تابستان
یعنی از سردی
_ برخی عشق را چنگکی می‌دانند که نیازهای تنشان را به آن بیاویزند. لحظه‌ای را که نیاز غلیان می‌کند حادثه‌ی عشق می‌نامند و آن را با تمنا می‌جویند و‌آن گاه که نیاز فروکش کرد، عشق را از یاد می‌برند. عشق محصول انس است و بعد از نیاز تن و در غیاب آن آغاز می‌شود. غیر از این تعریف را برای حضرت عشق، توهین‌آمیز می‌دانم.
_ جایگاه تن کجاست؟ آن را نادیده می‌گیری و به حساب نمی‌آوری؟
_ تن و لامسه واقعیتی انکارناپذیر است. ولی عشق نه با آن آغاز می‌شود و نه ب
15 توصیه برای آغاز بدنسازی
پروتئین برای پرورش عضلات لازم است. پروتئین در مرغ، ماهی، تخم مرغ، شیر، لبنیات، سبزیجات و آجیل وجود دارد. بیشتر متخصصان ورزشی توصیه می‌کنند که هر روز به ازای هر کیلو از وزن بدن 2 گرم پروتئین مصرف کنید.
افرادی که پرورش اندام را آغاز کرده‌اند باید به نحوه ورزش کردن و تغذیه خود توجه کنند تا نتیجه مطلوب را بگیرند.

اگر به تازگی پرورش اندام را آغاز کرده‌اید و می‌خواهید تناسب اندام بهتری داشته باشید باید نکات خاصی را در
لگو «Decool 3388» با 3652 تکه مختلف توسط برند «دکول» برای بزرگسالان طراحی شده است. تعداد قطعات این lego در نگاه اول زیاد به نظر می‌رسد اما این قطعات به شما کمک می‌کند تا در حین ساختن این ماشین پورشه بسیار زیبا، مهارت‌های انگشتانش را تقویت کرده و میزان تمرکزتان افزایش یابد.
لگو 3388 به فرد کمک کرده تا ماشین مسابقه مورد علاقه‌ا‌ش را ساخته و به عنوان یک دکوری زیبا استفاده کند. 
تمامی قطعات lego ۳۳۸۸ از پلاستیک مرغوب و با کیفیت ABS ساخته شده و فاقد هرگونه م
لگو «Decool 3388» با 3652 تکه مختلف توسط برند «دکول» برای بزرگسالان طراحی شده است. تعداد قطعات این lego در نگاه اول زیاد به نظر می‌رسد اما این قطعات به شما کمک می‌کند تا در حین ساختن این ماشین پورشه بسیار زیبا، مهارت‌های انگشتانش را تقویت کرده و میزان تمرکزتان افزایش یابد.
لگو 3388 به فرد کمک کرده تا ماشین مسابقه مورد علاقه‌ا‌ش را ساخته و به عنوان یک دکوری زیبا استفاده کند. 
و عاقبت، همه‌چیز فروکش خواهد کرد. صبح دیگری آغاز می‌شود، پیرمرد نان‌خشکی چرخ‌دستی‌اش را روی خیابان‌های آسفالت‌شدهٔ شهر می‌کشد، پسرک خردسالی با لبا‌س‌های چرک‌گرفته تا کمر خم می‌شود درون سطل زباله برای یافتن بطری‌های پلاستیکی، دستفروش‌های مترو دوباره صدایشان را می‌اندازند پس کله‌شان و از ریمل و لباس و شارژر و هندزفری می‌گویند و در گوشه‌ای از شهر پدری از شرمندگی زن و بچه، به خانه نمی‌رود. صبح دیگری آغاز می‌شود، و انگار نه انگار
وبلاگ خبری آذربایجان پرس آغاز به فعالیت کرد. 

این وبلاگ اخبار مربوط به آذربایجان، ایران و جهان را بصورت روزانه منتشر می کند و درصدد است که کمبودهای موجود در عرصه خبررسانی منطقه آذربایجان را جبران کند.

این بلاگ خبری تحت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و سرویس وبلاگدهی بیان است.
بر دامنه‌ی کوهباد که می‌پیچدانگار هزار برگ، از هزار تاریخبی هیچ تحریف به زبان می‌آیندآه، اگر روزی کوه‌ها سخن آغاز کنندصفحه‌های بی‌شماری از تاریخ را باید پاره نمودصفحه‌های بی‌شماری را باید به تاریخ افزودآه، اگر روزی کوه‌ها سخن آغاز کنندتمام پرچم‌هاسرافکنده خواهند شد+ جلال همدانی
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب نهج الفصاحه حدیثی به این مضمون نقل شده است که پاسخی است به پرسش بالا 
صدقه را از خویشتن آغاز کن اگر چیزى فزون آمد بکسان خود ده اگر از کسان تو چیزى فزون آمد بخویشان ده و اگر از خویشان نیز چیزى فزون آمد به دیگران ده و همچنین صدقه را از عیال خویش آغاز کن.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه

کم کردن کیلومتر به شرط دیاگتغییر و تنظیم تخصصی انواع کیلومترهای دیجیتالخودروهای ایرانی خارجی چینی

تغییر کیلومتر کیا هیوندا مزدا تویوتا و انواع خودرو ایرانی خارجی مالتی پلکس، در برخی از موارد خودروهای خارجی نیازی به باز کردن پشت آمپر نمی باشد و می توان از طریق کابل obd نسبت به تصحیح و ویرایش میزان کیلومتر اقدام نمود.

تعمیر و تنظیم کیلومتر تست با دیاگ
آئودی
بنز
فیات
فورد
جی ام
لندرور
مزدا
میتسوبیشی
نیسان
اپل
زانتیا
پژو
پورشه
پروتون
همیشه از این شروع ها بدم می‌آمده و می‌آید. یک نفر میخواهد بنویسد دیگر...
فکر کنم تا به حال صدها وبلاگ نوشته باشم. صدها بار نوشته ام و پاک کرده ام... باز هم از رو نرفته ام و این چرخه یا بهتر است بگویم این دور باطل از دو-سه سال پیش همچنان ادامه دارد.
از نوشتن لذت میبرم.
میگویند انسان وقتی دارد خوابش می‌برد خودش نمیفهمد. اما من تا به حال بار ها به خواب فرو رفتن و آغاز نمودن دیدن رویا را تجربه کرده ام.
دیشب یکی از قشنگ ترین رویاهایم را دیدم... نور خورشید
مدتها بود که احساس میکردم گسستی در حال رخ دادنه در وجودم. اما امشب احساس کردم به آخرین لحظاتش رسیدم. آغاز این سفر رو دقیقا نمیدونم. حوالی چهار سال پیش. حالا چیزی حل نشده. اما اتفاقاتی در من افتاده که نمیدونم چطور باید ازش حرف بزنم. مرگ برای من حل شده؟ پرسش ندارم اما حل؟نمیدونم. شاید فهمیدم که رازیه که باید سر به مهر بمونه. اما توی این سفر چیزهایی که باید به دست می آوردم رو به دست آوردم.
سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران که از آن تحت عنوان کدال یاد می‌کنند سامانه‌ای است که به همین منظور تعریف شده است و تمامی سرمایه‌گذاران پس از سایت بورس اوراق بهادار به دفعات بسیار به آن مراجعه می‌نمایند.

پس از تصویب قانون راه‌اندازی قانون بورس اوراق بهادار در سال ۱۳۴۶ به تدریج و طی چند سال پیش از انقلاب اسلامی حدود ۱۰ شرکت در بورس درج نماد و مورد معامله قرار گرفتند.
با وقوع انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی در حدود ۱۲ سال بورس تهران تعطیل
همیشه از این شروع ها بدم می‌آمده و می‌آید. یک نفر میخواهد بنویسد دیگر... چرا تجملاتی اش میکنند.
فکر کنم تا به حال صدها وبلاگ نوشته باشم. صدها بار نوشته ام و پاک کرده ام... باز هم از رو نرفته ام و این چرخه یا بهتر است بگویم این دور باطل از دو-سه سال پیش همچنان ادامه دارد.
از نوشتن لذت میبرم.
میگویند انسان وقتی دارد خوابش می‌برد خودش نمیفهمد. اما من تا به حال بار ها به خواب فرو رفتن و آغاز نمودن دیدن رویا را تجربه کرده ام.
دیشب یکی از قشنگ ترین رویاها
Farzad Farokh
Dordane
#FarzadFarokh
دوستت دارم من دیوانه 
در قلبم عشقم شدی دردانه
باز مثل هر شب منو آغوش بگیر 
منو آرام کن و خاموش بگیر
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
گوشه دنج دلم واسه تو بهانه داره
هر چی که ترانه خوندم رنگ عاشقانه داره
مثل تابیدن چشمات حس دلبرانه داره
مثل

اوّل او‌ اوّل بی ابتداست...
رنج شروع نکردن، از آن رنج هایی ست که هر روز از صبح تا شب و احتمالا از شب تا صبح در حال کُشتی گرفتن با آن هستیم، غافل از اینکه می شود این جَنگِ تن به تن و مداوم را با یک حرکت فیتیله پیچ به نفع خودمان به پایان برسانیم. چطور؟! همین لحظه و‌درست همییییین لحظه کاری را که روزها و ماهها و سالهاست در انتظار شروعش بوده و هستیم، شروع کنیم.
هر چقدر دیرتر آغاز کنیم، وسواسِ شروع کار سخت‌تر می‌شود.باید شروع کرد: بدون امید و بدون ن

اوّل او‌ اوّل بی ابتداست...
رنج شروع نکردن، از آن رنج هایی ست که هر روز از صبح تا شب و احتمالا از شب تا صبح در حال کُشتی گرفتن با آن هستیم، غافل از اینکه می شود این جَنگِ تن به تن و مداوم را با یک حرکت فیتیله پیچ به نفع خودمان به پایان برسانیم. چطور؟! همین لحظه و‌درست همییییین لحظه کاری را که روزها و ماهها و سالهاست در انتظار شروعش بوده و هستیم، شروع کنیم.

هر چقدر دیرتر آغاز کنیم، وسواسِ شروع کار سخت‌تر می‌شود.باید شروع کرد: بدون امید و بدون
مریخ‌نورد اینسایت از آغاز تا پرتاب
آخرین پروژه ناسا امریکا در مسیر سفر به سیاره سرخ بهرام چند روز پیش آغاز شد. کاوشگر جدید قرار است در مورد لرزه‌های مریخ و بخش‌های درونی سیاره اطلاعاتی جمع‌آوری
کند.
چند روز پیش شاهد یک رویداد مهم در عرصه‌ی فعالیت‌های فضایی و تلاش جاه‌طلبانه‌ی ناسا برای دستیابی به مریخ بودیم: فضاپیمای اینسایت ناسا در صبحگاه روز پنجم ماه می (شنبه ۱۵ اردیبهشت) به وقت کالیفرنیا، سفر خود به مقصد مریخ را آغاز کرد؛ سفری ۶ ماه
آغاز ثبت نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول بهمن‌
ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از روز سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز می‌شود. 
مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.
حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک ت
۱. انتخاب‌های فراوان و جذابدر آمریکا در حال حاضر ۱۷ خودروی الکتریکی عرضه می‌شوند که قیمت آن‌ها از ۲۴ هزار دلار آغاز می‌شود و بالاتر می‌رود. اکثر این خودروها تقریبا ۳۰ هزار دلار قیمت دارند که تقریبا با یک خودروی معلومی بنزینی نو برابری می‌کند. از جمله مدل‌های جذاب خودروهایی الکتریکی امسال می‌توان به آئودی e-tron و جگوار i-pace اشاره کرد که از نظر قیمتی گران‌تر هستند. خودروهای اقتصادی‌تری مثل هیوندای کونا، کیا نیرو و حتی نیسان لیف از گزینه‌
دیر زمانی است که مردمان ایرانی و بسیاری از جوامع دیگر، در آغاز فصل زمستان مراسمی‌ را برپا می‌دارند که در میان اقوام گوناگون، نام‌ها و انگیزه‌های متفاوتی دارد. در ایران و سرزمین‌های هم‌فرهنگ مجاور، از شب آغاز زمستان با نام «شب چله» یا «شب یلدا» نام می‌برند که همزمان با شب انقلاب زمستانی است.
ادامه مطلب
کنار یک خلوت عاشقانهدستهایم را گرفتی و عشق آغاز شد!
من نمی‌دانستم که عشق از دستهای تو می ریزد به چشمان من!و اینگونه،مرا سبز کردی در بهاران آغوشت!
عشق داشتن تومثل رویای زندگی در سرزمین شعرعشق داشتن تومثل بزرگ‌ شدن تدریجی سرو کنار جوی عاشقیعشق داشتن تومثل خوابی که بیدار شدنش آغاز مرگ‌ است!
سحر،در‌گوشم چلچله ای شعری از تو خواند،می خواهم بهاران را لمس کنممی خواهم،میان هزاران بوته بنفشهتا می وزد باد میان گیسوانتمی خواهم بکارم دستهایم را برا
چشم‌ها پرسش بی‌پاسخ حیرانی‌ها
دست‌ها تشنه تقسیم فراوانی‌ها
با گل زخم، سر راه تو آذین بستیم
داغ‌های دل ما، جای چراغانی‌ها
حالیا! دست کریم تو برای دل ما
سرپناهی است در این بی‌سر و سامانی‌ها
وقت آن شد که به گل، حکم شکفتن بدهی!
ای سرانگشت تو آغاز گل‌افشانی‌ها!
فصل تقسیم گل و گندم و لبخند رسید
فصل تقسیم غزل‌ها و غزل‌خوانی‌ها...
سایه امن کسای تو مرا بر سر، بس!
تا پناهم دهد از وحشت عریانی‌ها
چشم تو لایحه ی روشن آغاز بهار
طرح لبخند تو پایان پر
سهمیه بنزین اسفند‌ماه واریز شد/ آغاز پایش کارکرد وانت‌بارها از امروز ساعت صفر بامداد امروز، سهمیه بنزین اسفندماه در کارت‌های سوخت شخصی مالکان خودرو و موتورسیکلت‌ها شارژ شد؛ همچنین پایش کارکرد وانت‌بارها برای تخصیص سهمیه اضافی بنزین آغاز شد
اگر بنگریم که در آغاز هیچ نبوده و همه چیز با کلمات آغاز شده است، میبینیم که این واژه ها هستند که هستی بیکران را، کائنات را و عالم و آدم را بازنمایی میکنند. دانش بشر در باره هرچه هست با کلمات نضج میگیرد و از کلمات سر بر می آورد با کلمات مبادله میشود.
 این کلمات هستند که که امور عالم و آدم را از کتمِ نهفتگیِ پوشیدگی و در پرده بودگی فرا می خوانند بر آفتاب می افکنند و موضوع آگاهی و تأمل و تفکر ما ما میکنند.
هر چه کلمات نسبت و قرابیت بیشتری با امور و ا
دل شده مهمان عشق ، معجزه آغاز شد 
در شب پایان درد ، سوز دلم ساز شد 
از لب یارم رسید ، باز نویدی  
دگر 
کلبه ی احزان دل ، خانه ی دلباز 
شد 
از شب تارم گذشت ، ماه جهانتاب 
من 
نور به من هدیه داد ، مه رخ طناز 
شد 
بوی شقایق رسید ، باد صبا از 
کجا ؟!
از تن دلدار بود ، غنچه ی دل باز 
شد .
فصل خزانم تمام ، فصل جدایی 
ز غم ،
همدم شبهای من ، اله ای ناز
شد 
تا به فلک پر کشید ، عرصه ی سیمرغ دید،
بال خیالم کبود ، او پر پرواز  
شد 
میکده ها بسته بود ، ساغر من پر
عطش
یکی از مشهورترین فرش های دستباف ایرانی ، فرش ابریشم قم است. فرش ابریشم قم از جمله فرش هایی است که بازار آن محدود به داخل ایران نیست بلکه در سراسا مشتریان خاص خود را دارد. یکی از مهمترین ویژگی های فرش ابریشم استان قم این است که به اندازه ای زیبا و طبیعی بافته می شود که در نگاه اول چنین به نظر مر دنیی رسد که یک تابلو نقاشی است. از حدود یک قرن پیش بود که به تدریج صنعت قالی بافی در قم پیشرفت های خود را آغاز کرد و بافت فرش دستباف ابریشم در این استان ب
فیلم تاج و تخت فصل اول قسمت اول از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود قسمت 1 از فصل 1 سریال بازی تاج و تخت
پشت سن قسمت آغاز از زمان هشت سریال بازی کلاه و سلامت Game of از کانال Geekitor ویدیو آدم های تنش ۳ برنده دنیای از کانال حوزه. ▶ 51 19
Aug 4 2017
منتظر بخش های آینده این مجموعه از شکیبایی شما دوبله فارسی بخش آغاز از زمان 8 مجموعه بازی تاج و سلامت Game of از کانال پرتو.
ادامه مطلب
با خودت بگو؛
"گذشته عزیز
بخاطر همه درس ‌هایی که به من دادی متشکرم
و آینده عزیز من آماده‌ ام.
چون...
یک شروع عالی همیشه در نقطه ‌ای اتفاق می ‌افتد که فکر می ‌کردی پایان همه چیز است...
وقتی در تاریکی هستی، دیگران را به داخل راه بده،
شاید نتوانند تو را از دل تاریکی بیرون بیاورند، اما نوری که موقع ورودشان با خود به داخل می ‌آورند، می ‌تواند نشانت دهد که در کجا قرار داری...
قطعا" انسان با دست گرفتن پیش می رود و زندگی با آرامش حاصل از عشق بی نهایت را ت
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
یعقوب لیث صفاری
«248 - 265 ق / 862 - 879 م»
آغاز قدرت گیری یعقوب
یعقوب، فرزند لیث، رویگر زاده‏ای سیستانی، از اهل قریه قونین؟ بود که در جوانی به همراه برادرانش: عمرو و علی، در عیاریها و شبگردیهای شهر شرکت می‏جست.در روزگار یعقوب و به ویژه در زادگاهش سیستان؛ که خاطره پهلوانیهای خاندان زال و سام نریمان در اذهان مردم هنتوز زنده بود، خاطر رویگر زاده جوان و عیار پیشه، که متأثر از قصه‏های رستم و جنگجوییهای پهلوانی‏اش بود، از همان ایام جوانی، پتک و چکش ر
زمانی که کارخانه ارج تو ایران تاسیس شد هنوز سامسونگ دست به کار نشده بود... کارخانه ارج که سازنده لوازم خانگی در ایران بود در سال ۱۹۳۷ یعنی ۱ سال زودتر از کارخانه سامسونگ در کره تاسیس شد... الان سامسونگ دنیا رو گرفته و کارخانه ارج در سال ۱۳۹۵ ورشکسته شد...
کارخانه ارج در آغاز کارهای آهنگری، ریخته‌گری و جوشکاری انجام می‌داد و همچنین صندلی‌های تاشو نیز تولید می‌کرد . در دهه ۱۳۵۰ فعالیتش گسترش یافت و به تولید لوازم خانگی رو آورد و حتی محصولاتش را
با معرفی مک‌لارن P1 از همان اول مشخص بود که با یک سوپرماشین هیجان‌انگیز روبرو هستیم. تست شتاب این خودرو نشان داد که P1 قادر است تا در مدت ۲/۷ ثانیه به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت برسد و این تلاش را تا رسیدن به مرز ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت ادامه دهد. البته این اعداد در دنیای سوپرماشین‌ها چندان عجیب و غریب نیستند. پورشه 911 توربو S در ۲/۶ ثانیه سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت را رد می‌کند و مک لارن F1 در ده 90 نیز 32 کیلومتر بر ساعت سرعت نهایی بیشتری داشته است. چیزی ک
خدای من
در هرثانیه ای که می گذرد
بی شمار نعمت بر من ارزانی میکنی
تپش قلب،دم و بازدم
دیدن،شنیدن،لمس کردن
نبض زدن ها،پلک زدن،فکرکردن
و...
نعمت های بیشماری که از شمردن آن ناتوانم
و من چقدر بی تفاوت می گذرم
ومدام از نداشته هایم پیش تو گله وشکایت 
می کنم
خدایا برای ناشکری ها و کم طاقتی هایم
برای فراموش کاری ها و بی توجهی هایم
مرا ببخش
خداوندا
به دل نگیر اگر گاهی
زبانم از شکرت باز می ایستد
کم می آورد
در برابر بزرگی ات
ای مهربانترین مهربان ها
بهترین ه
تولدت مبارک

هنوز یادم هست خشکسالی دل کویرم را ...یادم هست بخل آسمان تنهایی و نومیدی از زندگی سوت و کورم را ...دریغ از قطره ای که خاک سوزان دلم را به نمی  میهمان کند و رستنی سبزی که بوی طراوت و نشاط را به دل مچاله ام بچشاند..بهار طبیعت با تموز داغ متمایز نبود برای من .تا اینکه با آمدنت بهار زندگیم با بهار طبیعت پیوند خورد. اسمان مهرتو بود که کویر داغ دلم را سیراب از باران عشق کرد و رستن شاخه نرگسهای زیبا و لاله عباسی های با نشاط با طراوت روی عین ارک
سلام . من امین خیامی هستم نویسنده ی این سایت . امیدوارم از همین آغاز دوستان با دنبا کردن من و یاری سایت بتوانیم این سایت را به قله موفقیت برسانیم تا با یکدیگر پله های موفقیت را یک به یک رد کنیم . سعی می کنم که در این سایت نکات بازی کردن صحیح فوتبال عملکرد یازیکن ها  و اخبار و خیلی چیز های دیگر را ارائه دهم اما این کار ها نیاز به همیاری دارد که شما می توانید یار های من باشید و با دنبال کردن و نظر به من درباره ی مشکلات من را یاری کنید ممنون .
نخستین فضانورد اماراتی که سفر خود به فضا را سوم مهرماه سال جاری آغاز می‌کند، به همراه محموله خود یک جلد قرآن را نیز به فضا خواهد برد.
به گزارش شریعت نیوز  «هزاع المنصوری»، نخستین فضانورد اماراتی است که از سوم مهرماه سال جاری (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹) سفر خود را به فضا آغاز خواهد کرد.وی در این سفر محموله‌ای به وزن ۱۰ کیلوگرم به ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌برد که یک جلد قرآن کریم نیز از جمله محتویات این محموله خواهد بود.«سالم المری»، مدیر برنامه فض
شرکت پایا رسا الکترونیک از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کرد. رویکرد این شرکت، دمیدن روحی تازه در کالبد فضاهای شهری با استفاده از متنوع ترین فناوری های نورپردازی روز دنیا است. این فرآیند از مطالعات روان شناختی رنگ ها در طراحی آغاز شده، با ساخت المان ها و اجرای سیستم های سخت افزاری – نرم افزاری ادامه یافته و در پایان به پشتیبانی فنی (نگهداری و تعمیرات) منتهی می شود.

آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها از ساعت ۱۴ امروز

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی تا ششم اسفند ادامه دارد.

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیئت اجرایی جذب دانشگاه‌ها به مدت پنج روز انجام می‌گیرد و پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت‌های عمومی ارسال می‌شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام می‌گیرد.

تمامی بررسی های فو
آغاز ساخت دو برنامه کاربردی اندروید تا هفته آینده
با تصمیم گیری مدیریت تیم سازنده G.M.P آغاز ساخت دو برنامه کاربردی با نام های "یار ماینکرافتی"(برای گیمر های بازی ماینکرافت و متفاوت تر از بقیه)
و
"کرونا ۹۸"(برنامه ای که در آن داستان های کرونایی  و نکات بهداشتی در رابطه با این بیماری خطرناک قرار گرفته)

این دو برنامه در حال ساخت است و برنامه"کرونا ۹۸" در الویت هست و تا اوایل هفته آینده در دست انتشار قرار میگیرد و  اخبار انتشار آن از همین سایت مخا
لیست انواع Taycan پورشه در حال رشد است. اشتوتگارت پس از اولین رسمی رسمی خود در اوایل سال 2019 ، نسخه 4S اولین اتومبیل برقی مناسب خود را تأیید کرده است.
عناوین باتری با ظرفیت کمتر و دارای برچسب قیمتی کمتری نسبت به نسخه های توربو و توربو S هستند. همه آنچه شما انتظار دارید. پورشه همچنین موفق شده است مقدار قابل توجهی را از برچسب قیمت پایین بیاورد: یک Taycan 4S فقط با 84 کیلو پوند هزینه می کند بدون احتساب هرگونه کمک هزینه. مشخصات 4S را در زیر بخوانید.
تایکان در
از آخرین باری که بی ام و در مسابقات فرمول یک شرکت کرده است، یک دهه می گذرد. شایعه ی بازگشت این خودروساز باسابقه ی آلمانی بوسیله فرمول یک در طول چند سال اخیر همیشه وجود داشته است. با دگرگونی قوانین در سال ۲۰۲۱، دوباره گمانه زنی ها دررابطه با همکاری کردن بی ام و داخل فرمول یک مطرح شده است؛ اما مدیران ارشد بی ام و، بازهم حضرت داشتن در بالاترین سطح موتوراسپرت را تکذیب کرده اند.سابقه درگاه بی ام و درون مسابقات فرمول یک بوسیله سال ۱۹۵۲ برمی گردد. در
لیست انواع Taycan پورشه در حال رشد است. اشتوتگارت پس از اولین رسمی رسمی خود در اوایل سال 2019 ، نسخه 4S اولین اتومبیل برقی مناسب خود را تأیید کرده است.
عناوین باتری با ظرفیت کمتر و دارای برچسب قیمتی کمتری نسبت به نسخه های توربو و توربو S هستند. همه آنچه شما انتظار دارید. پورشه همچنین موفق شده است مقدار قابل توجهی را از برچسب قیمت پایین بیاورد: یک Taycan 4S فقط با 84 کیلو پوند هزینه می کند بدون احتساب هرگونه کمک هزینه. مشخصات 4S را در زیر بخوانید.
تایکان در
همیشه بی تو در این قلب خسته غوغا بودهمیشه سهم دلم حسرت و تمنا بودهزار سال به دنبال عشق میگشتمتو عشق بودی و جان بی تو در تقلا بودتو را ندیدم از آغاز و راه گم کردمتو را ندیدم و این تلخ، زهر دنیا بودتو را ندیدم از آغاز و قلب می پنداشتکه بی تو در خطرِ مرگ و عشق، تنها بودنه! جانِ بی تو از عالم، امید خیر نداشتو ناامید از اعجاز صبحِ فردا بودخنک نسیم بهشتی که بازگشتی بازو بازگشتنت آغاز حسرت ما بودنشسته ام به تماشای تو ولی هیهاتکه سهم این منِ تنها فقط تم
وان پلاس ۸ از جمله محبوب ترین گوشی‌های تولیدی شرکت چینی وان پلاس است که قرار است تولید و عرضه مدل سازگار با شبکه‌های نسل پنجم آن به زودی آغاز شود.

برخی اپراتورها فروش مدل نسل پنجم این گوشی را به زودی آغاز می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به وریزون اشاره کرد. هنوز مشخص نیست آیا برنامه‌ای برای سازگار کردن گوشی وان پلاس ۸ پرو با شبکه‌های نسل پنجم تلفن همراه وجود دارد یا خیر.

علیرغم آغاز برنامه ریزی اجرایی و عملیاتی اپراتورهای تلفن همراه د
به نظر می‌رسد که گروه فولکس‌واگن به‌طور کاملاً جدی گزینه‌های مربوط به وضعیت لامبورگینی را بررسی می‌کند. با توجه به اینکه فولکس‌واگن تا سال 2030 دگرگونی‌های گسترده و بزرگی را تجربه خواهد کرد و به دنبال دو برابر کردن ارزش بازار خود است بنابراین بحث‌های زیادی درباره‌ی آینده‌ی برندهایی همچون فولکس‌واگن، اشکودا، سئات، آئودی، پورشه، لامبورگینی، بنتلی، بوگاتی، دوکاتی و خانه‌ی طراحی ایتال دیزاین وجود دارد.

با توجه به خبر منتشر شده توسط ب
اگر استراماچونی دوشنبه به ایران برنگردد احتمال اینکه یک مربی ایرانی موقتا و برای دو بازی سرمربی استقلال شود.
به گزارش 98 فان؛ باشگاه استقلال تهران در پی ویدئوی منتشر شده از طرف استراماچونی و با این احتمال که سرمربی ایتالیایی این باشگاه دوشنبه پس از دریافت پول به ایران برنگردد، مذاکره با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد.
ادامه مطلب
دومین جشنواره ملی مبل و منبت تویسرکان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، فعالان و علاقه مندان این هنر ـ صنعت آغاز بکار کرد.
استاندار همدان در این آیین گفت: اصلی‌ترین سرمایه این شهرستان وجود مردمانی متدین و هنرمند است که در مقاطع مختلف قهرمانانه نقش آفرینی کردند.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها